Ana sayfa » Kadermi Tesadüfmü

Kadermi Tesadüfmü

Kadermi Tesadüfmü

Subar 2009da bir dersaneye başladım ben 21 o 27 yaşındaydı ikimizde aof ögrencisiydik.

Başta arkadaşmış gibi davransakta ilk görüşte aşktı bizimkisi dersane günlerini iple çeker olmustum onu görmek için neler yapmıştım sonra bir gun bi kızla gördum onu kalbim sıkıştı nefes alamadım önce ama belli etmemeliydim güldüm nasılsın canım dedım iim tşkler dedi tanıştın mı kız arkadaşımla dedı tanışmama gerek yoktu kız benım matematık sınıfımdaydı. Şaşırmıştım oysa ki bna aşık oldugunu düşünmüştüm.

Onunla görüşmeyi hiç kesmedim hala en yakın arkadaşımdı.Ne zaman ihtiyacı olsa ona bı omuz verdım hayatıma kım girerse girsin onu asla bırakmadım. Ayrıldılar onunla ılgılendım . Bi gün içerken bana çok sınırlendı sarhoştu noluo dedım sen dedı sen benı bitirdin neden gittin o çocukla muhabbet ettın :O şok olmuştum megerse bana kızdıgı için beni sinirlendırmek için gitmiş o kıza.

Artık sevgiliydik ve mutluyduk derken bı gün bi msj geldı onu rahat bırak senı sevmıyo hala bana aşık son uyarım kötü olur… Çok sınırlenmiş ve çok kırılmıştım anında çıktım hayatından bunu bana yapmamalıydı 9 ay hiç görüşmedim aramadım.. Bi gun yıne çıktı karşıma unuttun mu dedı sadece unutmamıştım bakışımdan anlardı zaten … sadece sarildı ve benım ol mutlu olalım dedi o gunden beri ne bir delice msj nede telefon hayatımızdan herkzı çıkarıp yolumuza devam ettık ve bırbırımızı çok sevıyoruz.