Ana sayfa » LiSe pLaToNiK aŞK

LiSe pLaToNiK aŞK

BEN & ZEYNEP
Ben yeni lise’ye gectim ve yeni arkadaşlarım oldu cok güzel’di hepsi cok iyi’di ama sadece en cok zeynep’le cok iyi anlaşıyordum.

ZEYNEP’le cok iyi ve sıkı arkadaş olduk ben gittikçe yavaş yavaş ZEYNEPden hoşlanıyordum.

ZEYNEP’i sevdğim için ona cok yakın oldum ama hiç aklıma bile gelmedi onla dost alaçağı mı?

1′ay gecti ve ZEYNEP’e aşk olmuştum

Bir gün okula cep telefonumu getirdim kendi numarasını vermek istedi ben aldım kaydetim numarasnı.

Ne zaman ZEYNEP’in yanında olsaydım arkadaşlar herzaman derdi siz birbirize cok yakışıyorsunuz ve cıkıyonuzmu derlerdi bunlar derdinde ben cok mutlu olurdum sevdiğim kişi bana yakışıyordu cünkü cok mutlu olmuştum..

ZEYNEP okula servisler gidip gelirdi ve onun servisinde benim ilk okulum buse aynı servisteydi

Buse sormuş birgün Barış’la cıkıyonumuz demiş ZEYNEP hayır demiş barış benim arkdaşım sadece demiş

vE bu konuyu ZENEYP’le konuşmuyştuk şakacasına gel Barış senle cıkalım demişti BeNDE olur dedim ama bu konu şakaydı yani 1 hafta kendi kendimize AŞKIM diyerek konuşuyorduk ben cok mutlu oluyordum şaka bile diyince mutlu oluyordum sevdiğim kişi bana aşkım demesi.

ZEYNEP’i sevdiğim için ona cok yakın oldum ama o beni hep dostu olarak biliyordu

Bir gün bana eski sevgilisinde cok ihanet ettiğini anlatı ve bana evleneceğim zamana kadar kimsele cıkmıyacam kimse güvenmiyeceğim demişti VE bu konuyu anlatmadan önçe yarın teklif edeceğimi düşünmüştüm AMa İhanet konusu anlatıkdan sonra vazgectim ben teklif edersem bana hayır diyeceğini biliyordum ama ben onu cok seviyordum
ama ooo bilmiyordu teklif etimde belki bana hayır deseydi onun yüzene bida bakamazdım ve teklifde ademedim
Birgün ferdi ZEYNEP’e teklif etmişti cok sinir olmuştum ve ZEYNEP hayır demişti ama ZEYENEP de onu seviyordu ama gine ihanete uğrarım diye yok cıkmam diyodu

ferdi durmadan zorluyordu teklifi ve birgün sınıf duymuştu ferdi ZEYNEP’e teklif ettiğini ve ZEYNEP’i rezil ediyorlardı.. ben karşı cıkmak istiyordum ama sınıf arakadaşlarılada kötü olmak istermiyordum benim karşı cıkmam yanlıştı cünkü hiç kimse bilmiyordu ZEYNEP’i sevdiğimi

ferdi ZEYNEP teklif ettikden sonra ZEYNEP herzaman ferdinin yanındaydı bana sadece gülümsüyordu ve nezaman ferdinin yanında gördüğümde sinir oluyordum ve nezaman onları birlikte görsem sınıftan cıkıyordum cünkü onları birlikte görmeye dayanamıyodum.

Bizim komşunun kızı da vardı bizim okulda ismi seherdi seherle iyi anlaşıyordum ve yanında güzel bi kız vardı ismi ipek’di
İpek’ten hoşlanmıştım ve ona teklif etmeye düşündüm ama olmaz benim kalbim sadece ZEYNEP’e ait birisini severken birisinin kalbini kıramazdım teklif etmedim ipeğe.

Neyse böyle geciyordu ben cok pişman olmuştum bana cok acı veriyordu

Ben sinirimi ferdi’den cıkarmak istiyordum arasıra ZEYNEP’in yanına gidip oturuyorudum ferdi yi kıskandırmak ve gelip bana bişey demesi ama demiyor yha korkuyordu yada benle arasını bozmak istemiyordu ama ben tek hatasını bekliyordum onu dövmek için ama yok görmüyom tek hatasını görmiyom görmediğim içinde deleniyordum.

Bizim sınıf en gevezeleri can ve batuhan dı.
can ve batuhan ZEYNEP cok üzüyorlardı ve cokta rezil ediyorlar ben de ZEYNEP kadar cok üzülüyordum ama bunları nedeni hep ferdi’di zeynep gine onla konuşup gine yanına gidiyordu ne kendisini üzdüğünü bile bile ama bir gün gelecek ferdi ben den cok pis dayak iyicek yok bu sinirimi nasıl alaçağımı bilmiyom.

ZEYNEP den soğuma calışyorum yok hayır olmuyo yapamıyom her derste oturup onu izliyordum ZEYNEP’i cok seviyordum yha

ZEYNEP cok gülüyordu ve o kadar da güzel gülüyordu ne zaman o gülseydi benim içim sıcak ve mutlu oluyordu onu güldürmek için herşey yapıyordum yeter ki sevdiğim gülsün ben ağlardım.
Arkadaşlarım bana cok değer veriyorlar dı cok ta sıcaklardı cok güzeldi ama ZEYNEP yanımda olmayınca ben göremiyordum değerleri sıcağı ve güzeliği.

ben zeynep’i cok seviyorum yha anlatamam var ya

AMA BEN BEKLİYECEM ZEYNEP’İ HERZAMAN ELBET BİRGÜN ANLIYACAK ONU SEVDİĞİMİ
ANLADINDA DA HAYIR DESE BİLE GİNE SEVECEM
BU SAATE KADAR TEK TARAFLI SEVDİM BUNDAN SONRADA TEK SEVERİM.