İçeriğe geç

okulum

okulum

ben bir gün bi okul kazandım…cok sevindim..ama okuyacam imkanım yoktu…para yoktu..ama yinede okula gittim..benim tek hedefim okumak ve hayatımı kurtarmak…okula gittim..okulu ilk gördügüm an ben mu okulda okuyamam demiştim.. müdürle konuştum..sonra beni ikne ettiler..ve o okulda kaldım..beni bir dini yurda yerleştirdiler..bir süre orda kaldım ..ve ordan sonra cıkktım..bgi ev tuttum allah razı olsun bütün hocalarım destek cıktılar ..arkadaşlarım falan cok iiiiyii….iyi kötü birz eşya aldım eve ..bi düzen kurdum..fakat insanın parası olmadı mı yaşamak zor ama okuldan her kez bana destek cıktı..
bir süre sonra eve yani arkadaşlar geldi yani ev arkadaşı buldum endime bizim okuldan onlarda cok iyiydiler..ismleri halil..ömer..zeki..biz dördümüz kalmaya başladık evde..bir süre sonra anlaşmazlıklar cıktı fakat …sonra düzeldi anlaştık..biz sanki bir aşle gibi olmuştuk..sonra ailem para göndermemeye başladı ..sıkıntıya düştüm..her yere borcum oldu..
bu borcleri a ödeyemedim..borclular beni sıkıştırıyodu..ne yapacagımı bilemez hala geldim…cumartesi pazarları calışmaya başladım..borclerin bir kısmını kapattım..fakat hala borcum var…ben bu okula geldigim icin cok mutluyum..bu okula adeta aşıgım..arkadaşlarım falan cok iii.ögretmenlerim şeker gibi hocalar….
iyi kötü bir seneyi atlattımk ve 2 sınıfa gectim..okulların acılmasına az kaldı ..ben cok sevincliyim cünkü arkadaşalrıma ve ögretmenlerime kavuşacam…onları cok özledim..az önce ummahan arkadaşımla konuşştum..valla hepsi gözlerimde tütüyor..
hikayem bu kdar desm yalan olur daha anlatacak cok şey var ama gerisini boşverin..bence bu dünyda okuyan gencler okullarını ve hocalarını sevsinler eger sevmezlerse zaten başarılı olmazlar cabuk pes ederler..cok şükür benim arkamda arkadaşalrım ve ögretmenlerim var ben onların hepsine aşıgım..onları cok seviyorum

Tarih:Aşk Hikayeleri