İçeriğe geç

ölümüne aşk

biz yıllar önce birbirimizi sevdik..önümüze binlerce engel cıktı hepsini aştık..ama sadece aile sorununu aşamadık… sevdigim kız akrabamızdı..yani halamın kızıydı..biz bibirimizi cok seviyorduk..ikimizde biliyorduk yanlış oldugunu..ama gönül ferman dinlemiyordu..ben gölhisarsaglık meslek lisesini kazandım…sınavda ama ben polis olmak istiyordum sevdigim kişide polis olmak istiyordu…ben kazanamadım..fakat o kazandı …ankaraya gitti..polis kolejine…ben burdurda okuyordum ..

o da ankarada aramızdaki kilometreler sevgimizi aşkımızı tüketmiyordu..ben her hafta burdurdan alanyaya gidiyordum..cünkü sevdigim kızda alanyaya geliyor orda buluşuyor..hasret gideriyorduk…neyse ben bir gün kızı ailesinden istedim.. bana sert bi tavırla yaklaştılar ..babası beni kac defa dövdü..ama ben kızı cok seviyordum..bir gün kız trafik kazası gecirdi… ben hemen hastaneye koştum..benim aşkım cok kötüydü..komadaydı…babası beni hataneden kovdu..bende agladım sokaklarda saatlerce yürüdüm..günler sonra kendine geldi kurtuldu…aşkımın kendine geldigi gün sanki yeniden dogmuş gibi oldum…cünkü onu kaybetmeseydim inanın yaşayamazdım..hastaneye gittim.. babası bana bagırdı neden geldin diye ..bende ona dedim ki kızını cok seviyorum dedim..ve beni ordan kovdu..

bende hastaneden cıktımm..msnde mahmut abimle konuştum ..o beni teselli etti..sonra tekrar gittim hastaneye aşkımı gördüm babasından gizli sonra odadan cıkarken babası beni gördü benimle konuştu ..dedi ki kızımı cok mu seviyorsun dedi bende dedim hepde cok seviyorum dünyalar kadar dedim..bak olum dedi sana kızmam hem akraba oldugunuz icin hemde yaşınız kücük diye dedi.. biliyorum yanlış oldugunu fakat kalbim dinlemiyor bunu dedim… tamam dedi büyüyün ilerde kısmetse olur dedi..ama yanlış bişey yapmayın dedi..ben cok sevindim sanki dünyalar benim olmuştu..elini öptüm..sonra aşkımın yanına gittim..ve ona müjdeyi ona verdim …hikayeme burda son veriyorum…..

hayatta mücadele edin , sevdiginiz kişiyi ne olursa olsun bırakmayın…sabırlı olun…aşkımı hala cok seviyorummmm

Tarih:Aşk Hikayeleri