İçeriğe geç

UnUTTum DeMek hAtırlAMAktır

derler ki birini unutmanın en kolay yolu başka birisiyle tanışıp onunla beraber olmaktır!!! ben bu yıl lise yi bitirdim. Lise son sınıfa başlarken bu yılın güzel geçeceği gibi hisler vardı içimde ve öyle oldu da…

okulun ilk haftasıydı ve bir arkadaşımla okul çıkışı gezmeye gitmiştik.. İşte o günden sonra herşey oldu.. Bazen düşününce keşke olmasaydı diyorum ama bazende iyiki olmuş böyle güzel bir gün yaşamışım diyordum. O gün bir alışveriş merkezinde birini görmüştüm ilk görüşte aşk mı derler buna adını bile koyamadığım bir histi bu…
yanıma gelip konuşmaya başlamıştık oysa ki hiç beklemezdim bunu. benden telefon numaramı istemişti ilk başta vermemeye kararlıydım daha sonra nasıl olduysa verdim..

dosttuk önceleri dostluk mesajları çekiyorduk birbirimize ve bir gün birbirimize karşı olan hislerimizi açıkladık daha sonra hayat toz pembe oldu.. herşey harika gözüküyor insanın gözüne aşık olunca.. ben onu hayattaki bütün insanlardan çok seviyordum belkide o da beni.. bu güzel kelimeyi ilk ona söylemiştim defalarcaaa..ama 4,5 ay sonra bana taşınacaklarını ve uzaktan yapamayacağıımızı söyledi.. bu ne kadar doğru bilemem ama bana göre insan aşık oldu mu dünyanın öbür tarafına da gitse aşkını sürdürür en azından gerçekten aşıksanız, zaten aşık değilseniz bunu düşünemezsiniz bile. şimdi hala ayrıyız ve bana tekrar dönmek isterse ben kabul eder miyim bilmiyorum.. bizim aşkımızın da sonu hüsran oldu tıpkı mutlu sonla bitmeyen filmler gibi.. allah onu hayatı boyunca mutlu etsin böyle bir anda terk edip giden erkekleri de.. bütün insanlar mutlu olsun..

seviyorsanız gerçekten seni seviyorum deyin ama sevmiyorsanız başka birisinin hayatını karartmayın!! kandırmayın hem kendinizii ve karşınızdakini !!!

Tarih:Aşk Hikayeleri