İçeriğe geç

webcam aşkı

yaralıydı kalbim çok yaralıydı.birine aşık olmuştum onunsa bana karşı içinde bir kıpırtı bile yoktu.unutmak zorundaydım.unutabilmek için başkalrıyla çıkmayı denedim ama 2. gün ayrıldım hepsinden;çünkü ben onu seviyordum.

birgün msn de biri beni ekledi.çok hoştu.kim cesaret edebilirdi ki ‘bi gün onu sana bir sanal aşk unutturacak’ die.söyleselerdi de gülüp geçerdim zaten.ama oldu işte bir mucize oldu ve ben ona aşık oldum o da bana.ama ben izmirdeydim o ise istanbulda.önceleri sorun etmedik mesafeleri ama sonra acı gerçeği gördük ;biz birbirimize çok uzaktık.defalarca kez ayrılmayı denedik ama olmadı kopamadık.sonra bi gün ben bi hata yaptım.aldattım onu.

evet onu deliler gibi sevmeme rağmen aldattım.mantıksız geliyor,saçma geliyor dimi ‘severken aldatmak niye?’ diye. ama ben çevremdekilere uydum ‘onun seni aldatmadığından emin olabilir misin ki?’ diyolardı.haklılardı belki ama ben hata yaptım ve hala bu hatanın cezasını çekiyorum.onunla hala konuşuyoruz ama ben onun bana ismimle hitap etmesine katlanamıorum.aşkım,meleğim,papatların en güzeli desin istiyorum.kafaya taktık ayrılsak da o da ben de her fırsatta söylüyoruz ’5 dk bile görsem yeter’

Tarih:Aşk Hikayeleri