Ana sayfa » Yalan Dost

Yalan Dost

Yalan Dost

Merhaba arkadaşlar adım Selma 6. sınıfta Arzu isminde bir kızla tanıştım aramız çok iyiydi herkez bize önceden tanışıyormusunuz diye sorardı çünkü biz onla kardeş gibiydik ama 6. sınıfın 2. döneminde bir kız geldi bizimle arkadaş olmak bizden olmak istedi oda bizde onu hiçkimse istemediği için acıdık ve aramıza aldık.

Cok iyi birisi gibi görünüyodu ama çok garip şakalar yapıyodu ben ciddi bir kızım şakalardan hoşlanmam neyse şaka sonuçta ama insanın gururunu incitecek şakalar yapıyodu bu benim için pekte önemli deyildi ama arzuyla bizim aramızı bozdu bunu da boşver ama arzu onunla olup benim sırlarımı harkeze söylediler ben yerin dibine geçmiştim çünkü beni aşık olmayıp arzunun aşık olduğu birine selma seni seviyo demişler yani iftira atmışlar çok canım yanıyodu her gün ağlıyordum ama onlardanda ne kadar nefret etsemde özlüyordum onları. sonra özür dilediler çok pişman olduklarını bidaha yapmıycaklarını sölediler.

bende kabul ettim ama hergün sırlarımı yüzüme vuruyorlar beni dışlıyorlardı beni köle gibi kullanıyorlardı arkadaşlar ben çok kararsız kalıyorum bazen onlara gününü göstermek istiyorum ihanetimi almak istiyorum ama bi yandanda onların yaptığı şeylere katlanıp allah katında mükafatımı almak istiyorum sizce hangisini yapmalıyım yorumlarınızı bekliyom lütfen şuanda onlara boyun eğmeye devam ediyorum :((((